Nowa odsłona sekcji Finanse Osobiste

Bankier.pl uruchamia nową wersję zakładki Finanse Osobiste, która zawiera przede wszystkim atrakcyjne narzędzia dla użytkowników, a także całkiem nową stronę wizualną.

Celem zmian było zachowanie równowagi i przejrzystości w przekazywaniu ogólnych informacji rynkowych z jednej strony oraz indywidualnym doradztwem skierowanym do konkretnego użytkownika – z drugiej. Serwis dostarcza swoim użytkownikom zarówno aktualnych informacji, jak i ich fachowych interpretacji. Liczne porady i analizy przygotowywane przez ekspertów znacznie ułatwią porównanie dostępnych na rynku ofert. Wszelkie zmiany są ukłonem w stronę rosnących wymagań Internautów.

Bazując na  naszym wieloletnim doświadczeniu tworzymy nowe narzędzia, modyfikujemy kalkulatory i zwiększamy możliwości porównywarek. Zakładka Finanse Osobiste w nowej odsłonie to rzetelne informacje zaprezentowane w atrakcyjnej formie. – mówi Natalia Galińska, redaktor prowadzący tego działu.

Odświeżona sekcja Finanse Osobiste to także bardziej przejrzysta forma. Wyważone kolory i nowoczesna grafika nie odwracają uwagi użytkownika od treści zamieszczonych na stronie.

Sekcja Finanse Osobiste skierowana jest do wszystkich osób, które korzystają z produktów finansowych. Oprócz aktualnych wiadomości ekonomicznych, informacji z dziedziny prawa oraz porad ekspertów znajdziemy tu również zestawienia ofert bankowych, liczne kalkulatory, wyszukiwarki i inne narzędzia przydatne przy wyborze ofert instytucji finansowych.

Nowa odsłona zakładki Finanse Osobiste to obiecująca zapowiedź zmian, jakie już wkrótce nastąpią w serwisie Bankier.pl.

www.bankier.pl/finanse

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top