Nowa oferta MULTIMO

Firma GTS Energis wprowadza na rynek nową ofertę i jednocześnie obniża opłatę za dostęp do Internetu MULTIMO.
Zgodnie z hasłem MULTIMożliwości – firma GTS Energis wprowadza kolejną nową ofertę –  MULTIMO „Strzał w dziesiątkę” – umożliwiającą podpisanie umowy na szerokopasmowy dostęp do Internetu na atrakcyjnych warunkach cenowych. Oferta „Strzał w dziesiątkę” to:

1.    opłata aktywacyjna za usługę MULTIMO – 10 zł
2.    opłata za 1-szy miesiąc, bez względu na wybraną opcję prędkości – 10 zł
3.    opłata za 2-gi miesiąc, bez względu na wybraną opcję prędkości – 10 zł

„Oferta MULTIMO „Strzał w dziesiątkę”, którą GTS Energis wprowadza na rynek 1 października 2007 roku jest kolejną odpowiedzią naszej Firmy na ograniczenia klientów wynikające z wysokich opłat aktywacyjnych za usługę dostępu do Internetu. Dzięki naszym udogodnieniom użytkownicy Internetu będą mogli korzystać z usługi na atrakcyjnych warunkach cenowych” – powiedział Marcin Kotlarski, Dyrektor Marketingu, GTS Energis.

Nowa oferta MULTIMO 1

W ramach oferty MULTIMO „Strzał w dziesiątkę”, firma GTS Energis obniża  opłaty z tytułu instalacji usługi MULTIMO do 10zł. Dodatkowo Firma oferuje opłaty abonamentowe , dla wszystkich rodzajów umów. Klienci, którzy do połączenia z usługą użyją własnego modemu ADSL mogą liczyć na dodatkowy rabat w wysokości 40zł!

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry