Nowa ramówka w 4fun.tv

Jesienią i zimą 4fun.tv zaproponuje swoim widzom wiele nowych pozycji. Zmiany spowodują, że telewizja będzie bardziej interaktywna, a telewidzowie będą mieli bardziej bezpośredni wpływ na to, co się w niej dzieje.
Jednym z nowych programów, który już został wprowadzony do jesiennej ramówki 4fun.tv to POLSPORTY. Jego tematem przewodnim są sporty ekstremalne. Atrakcyjność dyscyplin ekstremalnych to skok adrenaliny i podwyższenie swojej samooceny przez dokonanie czegoś trudnego. Tych elementów ma nie zabraknnąć w tym programie. Program napędza Diverse Extreme Team (projekt zrzeszający zawodników oraz eventy spod znaku X, powołany przez znaną markę odzieżową Diverse). Premierowe odcinki są emitowane w co drugi poniedziałek, o godzinie 17:00.

22 września rusza projekt HEYAWOOD – program stworzony wspólnie przez Heyah i 4fun – nawiązujący do „Fabryki Snów – Hollywood”. Projekt ten realizowany jest w formie konkursu skierowanego do młodych miłośników kina, którzy chcieliby zaistnieć jako filmowcy – amatorzy i dobrze się przy tym bawić. Filmy będą oceniane przez Jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele Heyah i 4fun. Najlepsze prace prezentowane będą w sobotnim programie HEYAWOOD, emitowanym o godzinie 13:00. Gospodarzem będzie popularny prezenter Piotr Kędzierski – Kędzior
 
Zmianom uległy godziny emisji KARTONÓW. Od września będą nadawane o 20:00, 23:00 i 5:00. Do plejady Kartonowych bohaterów dołączą nowe postaci. Tym razem będą to REAGEE RABITS. To wesołe króliczki, które mieszkają w osiedlowym parku i komentują wszystko, co się w ich otoczeniu dzieje. Kolejną nową postacią jest PINDOL. Seria opowiada o historii pewnego kurczaka, przygodach jego i jego przyjaciół. Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na pytanie dręczące od wieków ludzkość: co było pierwsze, jajko, czy kura – oglądaj Pindola.

Stacja wprowadziła również zróżnicowane pasma muzyczne na bloki 4fun.PL, 4fun.hits, rock.hits, chcesz-masz.hits. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać blok muzyczny ze swoją ulubioną muzyką.

Zgodnie z zakładaną strategią stacji, ma ona być jeszcze bardziej interaktywna. Dlatego w sezonie jesienno – zimowym powstanie wiele aplikacji, które pozwolą na lepszy kontakt widza ze stacją. Już od początku września widzowie mogą codziennie prosto na swoją komórkę otrzymywać horoskopy.
4fun.tv wprowadziła też do swojej ramówki program POTENCJOMETR, w którym każdy kto wyśle SMSa dowie się czy jego partner lub partnerka są mu przeznaczeni. Program nadawany jest codziennie o godzinie 21:00.

4fun.tv w tym sezonie nie zapomniał o starszych widzach. Specjalnie dla spragnionych pięknych wdzięków stacja przygotowała program STRIPTIZ, w którym przez SMSy telewidzowie będą mogli odsłaniać ciała modelek, a także zadawać im pytania na Czacie. Program emitowany będzie od niedzieli do czwartku, w paśmie nocnym, od godziny 01:00. Premiera w poniedziałek 1 października.

Już 26 września na antenie 4fun.tv pojawi się program „WYZYWAMY CIĘ!”. Format, który stanowi jeden z elementów projektu przygotowanego przez markę SPRITE – WYZYWAMY CIĘ. Jest to interaktywna zabawa, w której mogą uczestniczyć wszyscy mistrzowie ciętej riposty.  Gospodarzem programu na antenie 4fun.tv będzie Tede. Znany i lubiany artysta będzie  komentował, oceniał, rymował najciekawsze prace zamieszczone na www.sprite.pl oraz ogłaszał cotygodniowego zwycięzcę. Nagrodami są powerizery – widowiskowy sprzęt sportowy. Autor najlepszej miesięcznej riposty wygrywa wyjazd na zawody sportów ekstremalnych w Szanghaju, jedną z największych imprez tego typu na świecie. Projekt potrwa do końca listopada.

Jeszcze we wrześniu na antenie pojawi się – 4fun.info – krótki, animowany flash informacyjny, który zawierać będzie najważniejsze informacje związane z danym dniem – imieniny, wydarzenia kulturalne oraz newsy ze świata polityki i showbiznesu.

To jednak nie koniec zmian w 4fun.tv. Na antenę wraca Kędzior a wraz z nim pojawi się nowa twarz – Iwona Rejzner, która poprowadzi program TOP TYGODNIA. Od października Iwona i Kędzior poprowadzą również w każdy piątek o godzinie 17:00 KONCERT ŻYCZEŃ. Będzie on nawiązywał do popularnego programu emitowanego w latach 80-tych. KONCERT ŻYCZEŃ 4fun.tv będzie interaktywną listą piosenek na życzenie, w której widzowie przez cały tydzień mogą nagrywać za pośrednictwem usługi IVR (interactive voice response) swoje pozdrowienia dla najbliższych obchodzących urodziny, pozdrawiać ukochanych,  lub po prostu zrobić komuś w ten sposób miły lub złośliwy kawał.

Dotychczasowy program poranny POWSTANIE od 24 września będzie emitowany w każdy poniedziałek, środę i czwartek o nowej porze – 15:00. Zmieniła się również jego formuła. Od jesieni program nie będzie rozbudzał, ale pomagał organizować popołudnia swoim widzom. Jak zwykle nie zabraknie wywiadów, relacji z imprez, przeglądów prasy. Nowością w programie będzie gimnastyka oraz gra IVR, dzięki której widzowie będą rywalizować między sobą na żywo i wygrywać nagrody.

Wprowadzenie tak dużych zmian w nowej ramówce podyktowane jest nową strategią stacji, która zakłada pozycjonowanie marki 4fun.tv jako dojrzałego medium kierowanego do młodych odbiorców.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top