Nowa wersja aplikacji mobilnej od inFakt

Opublikowano: 22 maja 2014. Kategoria: Rynek. Tagi:

Biuro rachunkowe inFakt.pl zaprezentowało nową wersję swojej aplikacji mobilnej, wśród zmian znajdziemy przede wszystkim odświeżony interfejs użytkownika i możliwość skanowania faktur kosztowych z wykorzystaniem aparatu w telefonie.

iPhone_MacBook_blogDzięki aplikacji użytkownicy będą mogli wystawiać faktury, przeglądać wcześniej dodane dokumenty i zarządzać informacjami związanymi z kontrahentami. Najciekawszą jednak funkcją jest możliwość skanowania dokumentów kosztowych i zapisywania ich w systemie. Skanowanie odbywa się za pomocą aparatu fotograficznego. Aplikacja umożliwia również skontaktowanie się z księgowymi inFakt.

Nowa wersja aplikacji obecnie jest dostępna tylko dla urządzeń działających w systemie iOS. Wersja dla urządzeń wykorzystujących system Android pojawi się jeszcze w tym roku. Aplikację można pobrać z AppStore, dla klientów inFakt jest ona bezpłatna.

 

Sylwester KozakNowa wersja aplikacji mobilnej od inFakt

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.