Nowa wersja Php Blue Dragon CMS

Opublikowano: 9 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Php Blue Dragon CMS jest systemem CMS, czyli oprogramowaniem przeznaczonym do tworzenia i zarządzania internetową stroną WWW z poziomu przeglądarki.

Osoba która ma zamiar utworzyć swoją własną stronę potrzebuje jedynie minimalną wiedzę na temat ich tworzenia ograniczającą się do zrozumienia użytych sformułować w dokumentacji. Zarządzanie witryną przy wykorzystaniu takiego systemu odbywa się za pomocą specjalnego panelu administracyjnego gdzie przy pomocy formularzy można utworzyć swoją stronę i skonfigurować ją do pracy, a jej aktualizacje powierzyć kiklu osobom.

System pozwala m.in. na wykorzystanie szablonów stron, tworzenie wielu kategorii, czy też zliczanie pobrań w dziale Download.

http://blue-dragon.php.pl/software-site/
http://www.astcon.pl

Sylwester KozakNowa wersja Php Blue Dragon CMS

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.