Nowe darmowe konta pocztowe

Na rynku darmowych kont pocztowych pojawiła się nowa oferta – free.os.pl . Na free.os.pl można założyć w pełni darmowe konto pocztowe w krótkich i łatwych do zapamiętania domenach os.pl, va.pl i iv.pl. Pojemność konta wynosi 30 MB a maksymalna wielkość pojedynczej przesyłki nie może przekraczać 3 MB. Z konta można korzystać zarówno za pomocą programu pocztowego (np. MS Outlook, MS Outlook Express, The Bat! itp…) jak i bezpośrednio przez stronę www.

„Serwer darmowych kont pocztowych powstał z myślą o klientach naszego pasażu handlowego www.oh.pl , którzy przy rejestracji muszą podawać adres e-mail a każdy zakup powinni potwierdzić klikając w link w mailu. Dużo pytań o konto e-mail doprowadziło do powstania www.free.os.pl. Główny nacisk położyliśmy na bezstresową obsługę konta. Chcieliśmy wyeliminować spam i wirusy, które masowo zalewają nasze skrzynki i często uniemożliwiają korzystanie z naszego konta” – powiedział Bartosz Brudek właściciel firmy Bizmedia operatora darmowych kont.

Na serwerze działają filtry antyspamowe oraz oprogramowanie antywirusowe, które chronią konta wszystkich użytkowników. W ciągu kilku pierwszych dni założono już pół tysiąca kont. W najbliższym czasie dojdzie możliwość zakładania kont pocztowych w kilku innych domenach.

http://www.free.os.pl
http://www.oh.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top