Nowe e-mieszkanie.pl

Opublikowano: 11 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal e-mieszkanie.pl należący do Grupy e-budownictwo.pl prezentuje nową odsłonę. Zaletą portalu są artykuły przedstawiające najnowsze trendy w urządzaniu i aranżacji wnętrz oraz czytelna nawigacja z podziałem tematycznym. Zmiany umożliwiły też zamieszczania innowacyjnych form reklamowych.

E-mieszkanie.pl to źródło informacji i inspiracji dla osób, które urządzają mieszkanie oraz dla wszystkich, którzy interesują się najnowszymi trendami w dekoratorstwie, designie, lubią zmieniać swoje otoczenie i urządzać je z pomysłem. Dzięki odświeżonej grafice portal nabrał kobiecego, świeżego i dynamicznego charakteru. Powstały nowe działy, które w łatwy i praktyczny sposób pomogą w urządzaniu mieszkania. W bazie firm użytkownik znajdzie kontakt do projektantów, architektów i wykonawców z całej Polski. Dział Zlecenia to bezpłatna baza ogłoszeń wykonawców i zlecających. Aukcje to  możliwość bezpłatnego wystawienia własnej oferty. Ponadto w portalu: dział porad ekspertów, księgarnia z tematycznymi publikacjami oraz galeria zdjęć dostarczonych przez internatów i firmy z branży. Wkrótce pojawią się też aplikacje do wizualizacji wnętrz, które umożliwią trójwymiarowe wykonanie własnej aranżacji łazienek, mebli, kolorów ścian itp.

Nowe e-mieszkanie.pl to nowe możliwości niestandardowej reklamy takiej jak filmy instruktażowe czy reklamy wideo. Taka forma poza działaniem wizerunkowym jest praktycznym źródłem porad dla zainteresowanych. Nowością są też formy łączące reklamę z zabawą np. krzyżówki i gry skonstruowane na potrzeby reklamodawców co daje możliwość
edukowania potencjalnych klientów i dostarczenia wielu informacji o produktach.

E-mieszkanie.pl

Hanna LaskowskaNowe e-mieszkanie.pl

Podziel się!

O autorze

hania