Nowe forum tematyczne dla drukujących

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe TuszMarkt, które jest właścicielem Sklepu Internetowego TuszMarkt stworzyło dla Internautów forum z zakresu drukarek i materiałów eksploatacyjnych. Inicjatywa ta skierowana jest przede wszystkim dla Tych, którzy chcą obniżyć koszty związane z utrzymaniem drukarki.

“Nasi eksperci z dziedziny drukarek, tuszu i papierów do drukarek odpowiedzą na każde pytanie i wskażą najlepsze rozwiązanie. Chcemy złamać stereotyp iż w czasie okresu gwarancyjnego trzeba używać kartridże, tonery oryginalne” mówi Jakub Stróżyński właściciel P.H.U. TuszMarkt.

Większość firm produkujących alternatywne materiały eksploatacyjne zleca badania laboratoryjne aby zbadać ich szkodliwość na drukarki. Jak wykazują badania, nie ma żadnego zagrożenia gdyż większość drukarek nie posiada głowicy drukującej bo są one wbudowane w kartridż. Odpowiedzi na forum będą udzielać wykwalifikowani specjaliści z branży oraz inni użytkownicy, którzy przekonali się o wyborze tego typu materiałów.

Forum będzie także miejscem w którym będziemy dokonywać testów najnowszych drukarek oraz doradzać odpowiednie produkty dla danej strefy klientów.

http://forum.tuszmarkt.com
http://www.tuszmarkt.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry