Nowe oblicze Slowawsieci.com

Portal internetowy Slowawsieci.com, poświęcony dziennikarstwu i komunikowani masowemu w poniedziałek rano zakończył trwającą od ponad dwóch miesięcy przebudowę swojego serwisu. Zmianie uległ nie tylko wystrój witryny, ale także układ treści, oprogramowanie do zarządzania treścią i co najistotniejsze logotyp.

– Od dawna zamierzaliśmy przygotować nowy wygląd i oprogramowanie, jednak po przejściu na własny rachunek tłumaczy redaktor naczelny portalu, Karol Bancerz nie mieliśmy jednak zbyt dużo czasu, by po krótkiej co prawda przerwie, ponownie uruchomić serwis pracujący na nowym oprogramowaniu do zarządzania treścią. Wówczas priorytetem było ponowne włączenie serwisu, a nie nowy system… dodaje.

Vortal pracuje na własnym modułowym, autorskim oprogramowaniu CMS, co pozwala na dalszą rozbudowę systemu bez konieczności dokonywania drastycznych zmian. – Dysponujemy już kilkoma dodatkowymi modułami, które niebawem zechcemy wdrożyć do portalu mówi Karol Bancerz.
Przed tym, jak Slowawsieci.com otrzymało nową oprawę graficzną, internauci mieli okazję zapoznania się z unowocześnionym layoutem korzystając m.in. z forum dyskusyjnego. Były co prawda pewne zastrzeżenia, bardzo szybko je jednak poprawiliśmy komentuje Bancerz ale zawsze kierujemy się opiniami naszych użytkowników podkreśla.

http://www.slowawsieci.com

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry