Nowe promocje na Nokaut.pl

27 lipca porównywarka cen Nokaut.pl wystartowała z akcją NokautDnia, która 3 razy w tygodniu umożliwia zakup wybranych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach.

NokautDnia to szczególna akcja promocyjna, w której współpracujące z porównywarką sklepy co kilka dni obniżają cenę jednego produktu na 24 godziny. W wybranych tygodniach prezentowane są 3 produkty, których cena jest niższa niż najniższa dotąd cena w Nokaut.pl. Użytkownik Nokaut.pl może zobaczyć jakie produkty będą w danym tygodniu sprzedawane po obniżonych cenach, ale nie wie który z trzech przedmiotów będzie promowany w poszczególnych dniach.

Na stronie NokautuDnia widoczne jest zdjęcie produktu, wraz z ceną oraz logiem sklepu, który go oferuje. Aby kupić wybrany produkt w promocyjnej cenie, wystarczy przejść do sklepu. Warto dodać, że produkty promowane w ramach NokautuDnia nie są dostępne w tak niskiej cenie w innych porównywarkach.

Testowa akcja NokautDnia przeprowadzana będzie co drugi tydzień przez najbliższy miesiąc. Jeśli spotka się z zainteresowaniem użytkowników porównywarki, z pewnością będzie kontynuowana.
Nokaut.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top