Nowe pykanie na ekranie

Opublikowano: 14 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis z grami Pykam.pl wprowadza nowe funkcjonalności dla swoich użytkowników, pasjonatów gier online. Dotychczas, jak podaje producent serwisu, internauci zagrali już 10 milionów razy na Pykam.pl. Serwis otrzymał właśnie nową, zmodyfikowaną makietę, mechanizm skórek, system publikacji wyników z gier, ułatwiony system rejestracji oraz czat.
Dzięki udostępnionemu na stronie czatowi, użytkownicy mogą rozmawiać o grach, umawiać się na wspólne pojedynki, rywalizować o jak najlepsze miejsca w rankingach. Cenną nowością jest też system publikacji wyników z wybranych gier, w najbliższym czasie w systemie znajdzie się kilka tysięcy gier. Teraz o wiele łatwiej i szybciej można zarejestrować się w serwisie, otrzymać bezpośredni dostęp do gier typu mmo, tworzyć profil i listę swoich ulubionych gier.

Serwis z grami pykam.pl oferuje internautom gry flash i mmo. Użytkownik może wybierać spośród bogatego katalogu gier online. Znajdzie w nim gry karciane, puzzle, sportowe, strategiczne, zręcznościowe, dla dzieci, tzw. strzelanki, wyścigowe, logiczne i wiele innych. Stale poszerzany zbiór gier pozwala na relaks przy komputerze, rywalizację z innymi internautami.Gracze mogą publikować w serwisie własne gry w technologii flash. Największą popularnością cieszą się gry zręcznościowe, puzzle i wyścigi. Producentem Pykam.pl jest spółka GG Network S.A.

www.pykam.pl

Hanna LaskowskaNowe pykanie na ekranie

Podziel się!

O autorze

hania