Nowe pykanie na ekranie

Serwis z grami Pykam.pl wprowadza nowe funkcjonalności dla swoich użytkowników, pasjonatów gier online. Dotychczas, jak podaje producent serwisu, internauci zagrali już 10 milionów razy na Pykam.pl. Serwis otrzymał właśnie nową, zmodyfikowaną makietę, mechanizm skórek, system publikacji wyników z gier, ułatwiony system rejestracji oraz czat.
Dzięki udostępnionemu na stronie czatowi, użytkownicy mogą rozmawiać o grach, umawiać się na wspólne pojedynki, rywalizować o jak najlepsze miejsca w rankingach. Cenną nowością jest też system publikacji wyników z wybranych gier, w najbliższym czasie w systemie znajdzie się kilka tysięcy gier. Teraz o wiele łatwiej i szybciej można zarejestrować się w serwisie, otrzymać bezpośredni dostęp do gier typu mmo, tworzyć profil i listę swoich ulubionych gier.

Serwis z grami pykam.pl oferuje internautom gry flash i mmo. Użytkownik może wybierać spośród bogatego katalogu gier online. Znajdzie w nim gry karciane, puzzle, sportowe, strategiczne, zręcznościowe, dla dzieci, tzw. strzelanki, wyścigowe, logiczne i wiele innych. Stale poszerzany zbiór gier pozwala na relaks przy komputerze, rywalizację z innymi internautami.Gracze mogą publikować w serwisie własne gry w technologii flash. Największą popularnością cieszą się gry zręcznościowe, puzzle i wyścigi. Producentem Pykam.pl jest spółka GG Network S.A.

www.pykam.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry