Nowe zagraniczne kontrakty One-2-One

Opublikowano: 1 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Firma One-2-One zdobywa nowych zagranicznych klientów. Na początku czerwca pierwszym z nich została największa berlińska stacja radiowa – R.S.2.

Kolejne kontrakty w zakresie obsługi mobilnej podpisane zostały z Radiem KISS FM oraz METROPOL FM. W sierpniu do grona klientów One-2-One dołączyły nowe stacje radiowe: Radio LANDESWELLE THŰRINGEN oraz Radio JAZZ BERLIN.

One-2-One, jako pierwsza polska firma specjalizująca się w usługach mobilnych dla radia, prasy i telewizji, oferuje swoje narzędzia na rynkach zagranicznych. Strategicznym kierunkiem rozwoju działalności na najbliższy rok są Niemcy. W tym celu One-2-One we współpracy z niemiecką firmą konsultingową Createk przygotowała niemieckojęzyczną mutację platformy Radio One'X 2.0 – rozwiązania, które do komunikacji SMSowej ze swoimi słuchaczami stosuje większość rozgłośni radiowych w Polsce.

Do końca bieżącego roku One-2-One planuje powołanie wraz z CreateK Consulting firmy One-2-One Deutschland, spółki zależnej z siedzibą w Berlinie oraz pozyskanie co najmniej 10 klientów mediowych.

http://www.one-2-one.pl

Sylwester KozakNowe zagraniczne kontrakty One-2-One

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.