Nowi dyrektorzy kreatywni w DougFaberFamily

3 grudnia 2007 do zespołu DougFaberFamily dołączyli Jakub Korolczuk i Ryszard Sroka – nowi dyrektorzy kreatywni. Od czerwca 2007 r. obaj pracowali jako deputy creative directors w agencji DDB. Wcześniej również razem tworzyli team kreatywny w Saatchi & Saatchi w Warszawie i w Londynie, pracując m.in. dla Toyoty, Procter&Gamble i Carlsberga.

– Bardzo się cieszę że Kuba i Rysiek  dołączyli do zespołu DFF . Jestem pewna że wniosą dużo świeżej energii, i inspiracji dla całej Agencji. Będziemy intensywnie pracwac nad tym, aby realizować lepsze i większe projekty, które mają realny wpływ na naszych klientów. –powiedziała Anna Pańczyk, dyrektor generalny DFF.

Są jednym z najczęściej nagradzanych polskich teamów kreatywnych. Jakub Korolczuk jako copywriter i Ryszard Sroka jako art director zdobyli przeszło 40 nagród na festiwalach w Polsce i na świecie. Do ich najcenniejszych trofeów należą nagrody w takich konkursach jak Cannes, Epica, Eurobest, EFFIE, Art Directors Club of Europe.

Są autorami kampanii „Wolność słowa na Białorusi” dla Amnesty International, która zdobyła Grand Prix w konkursie Art Directors Club of Europe, Grand Prix konkursu EFFIE oraz brązowego lwa w Cannes.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry