Nowości w planach taryfowych Orange

Klienci decydujący się na nową ofertę na abonament w Planie Na Rozmowy lub w Nowym Twoim Planie mogą nawet przez rok rozmawiać bez opłat z jednym wybranym numerem w Orange lub stacjonarnym. Dodatkowo wybierając usługę Wszyscy i na Wszystko w Nowym Twoim Planie otrzymają również o połowę więcej minut na połączenia do wszystkich sieci.
W zimowej ofercie promocyjnej Nowego Twojego Planu i Planu Na Rozmowy klienci mogą wybrać dowolny numer w sieci Orange lub stacjonarny, z którym będą łączyć się bez opłat. W zależności od wybranej opcji abonamentu skorzystają z darmowych rozmów nawet przez 12 miesięcy. Dodatkowo przez cały czas korzystania z usługi nie będą płacić za SMS-y i MMS-y, które wyślą pod wybrany numer.

Czas korzystania z usługi Wybrany 1 Numer w ramach promocji:

* 3 miesiące: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem 25 zł lub Plan Na Rozmowy 90 z abonamentem za 35 zł
* 4 miesiące: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem w przedziale 30-35 zł lub Plan Na Rozmowy 180 z abonamentem za 55 zł
* 6 miesięcy: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem w przedziale 40-65 zł lub Plan Na Rozmowy 360 z abonamentem za 90 zł
* 12 miesięcy: Nowy Twój Plan ze zobowiązaniem o wartości od 70 zł lub Plan Na Rozmowy 540 z abonamentem za 130 zł

Rozmowy z wybranym numerem w ramach oferty promocyjnej są ograniczone limitem 1200 minut miesięcznie. SMS-y i MMS-y wysyłane przez cały czas korzystania z promocji nie podlegają żadnym limitom. Obecni klienci oraz ci, którym zakończy się  okres promocyjny  mogą korzystać z usługi Wybrany 1 Numer za 10 zł miesięcznie.

Usługa Wybrany 1 Numer dostępna jest również dla stałych Klientów w ramach programu Propozycja.

Ponadto Orange przygotował dodatkową promocję dla klientów, którzy kupią nową ofertę Nowego Twojego Planu a jednocześnie skorzystają z usługi Wszyscy i na Wszystko. Przez cały czas umowy otrzymają dodatkowo o 50 procent więcej minut na połączenia do wszystkich sieci. Dzięki temu koszt połączenia ze wszystkimi numerami to 0,50 zł za minutę, w ramach abonamentu.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry