Nowy bezpłatny serwis dla MŚP

Opublikowano: 7 lipca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

4 lipca uruchomiony został nowy serwis dedykowany małej i średniej przedsiębiorczości „Money.pl dla firm” – msp.money.pl. Serwis w odróżnieniu od innych witryn dedykowanych firmom zamierza zaoferować cały content bezpłatnie.

Nowy serwis swym zakresem stanowi kompendium wiedzy zarówno dla firm rozpoczynających swą działalność, jak i już funkcjonujących. Oprócz zbioru aktów prawnych, formularzy, wzorów pism, kalkulatorów, baz adresowych (w tym US i ZUS), serwis zawiera także praktyczne rady i bieżące informacje biznesowe, jak również oferty współpracy firm polskich i zagranicznych oraz programy pomocowe Unii Europejskiej adresowane do sektora MŚP.

Szacunki Money.pl wskazują, że tylko w pierwszym miesiącu liczba odsłon serwisu osiągnie poziom 100 – 150 tys. , przy 20 – 30 tys. unikalnych użytkowników. W pierwszym kwartale zamierzamy, co najmniej podwoić powyższe wielkości.

http://www.msp.money.pl

Sylwester KozakNowy bezpłatny serwis dla MŚP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.