Nowy Dyrektor DougFaberFamily

1 października 2007, Anna Pańczyk została Dyrektorem Generalnym DougFaberFamily.

Anna Pańczyk od 9 lat związana była z Saatchi & Saatchi Poland, a przez ostanie dwa, zajmowała stanowisko Deputy Managing Director.
 
Współwłaściciele spółki, Filip Friedmann i Jacek Olechowski, dotychczas zarządzający Agencją, przesunęli się tym samym do kierowania grupą Mothership, w skład której wchodzą spółki: DFF, Adworks, EmLab, Yoof i Goodwill PR.

„ Ania na stanowisku Dyrektora Generalnego to początek nowej, ofensywnej strategii rozwoju DFF. Chcemy zacząć walczyć o najbardziej prestiżowe budżety i nagrody na rynku – warunkiem sukcesu jest wzmocnienie zespołu poprzez pozyskanie najlepszych ludzi.” – stwierdził Filip Friedmann, Prezes Zarządu DFF.

„Do końca roku będziemy chcieli wprowadzić nowy, efektywny model współpracy z klientami oraz przygotować się do poszukiwania nowego biznesu. Jestem przekonana, że w najbliższych miesiącach DFF będzie agencją, która wpłynie znacząco na układ sił na rynku reklamowym w Polsce.” – dodaje Anna Pańczyk – „W ciągu kilku tygodni planujemy ostatecznie zamknąć proces rekrutacji na stanowisko dyrektora kreatywnego agencji.”

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top