Nowy Dyrektor w FFCreation

Do zespołu agencji FFCreation dołaczył Krzysztof Odoliński, który objął stanowisko Partnera Zarządzającego i Dyrektora Finansowo – Administracyjnego.
Głównym zadaniem Krzysztofa Odolińskiego jako Dyrektora Finansowo – Administracyjnego będzie kontrola i zarządzanie finansami oraz księgowością firmy. W jego kompetencjach będzie również planowanie, opracowywanie i nadzór nad realizacją budżetów firmy oraz jej planów finansowych. Krzysztof Odoliński będzie również oceniał od strony finansowej wszystkie projekty prowadzone przez firmę. Będzie brał udział w negocjacjach najważniejszych projektów firmy.

Krzysztof Odoliński będzie także reprezentować FFCreation w kontaktach z instytucjami finansowymi takimi jak banki, agencje ubezpieczeniowe, a także będzie utrzymywać kontakty z reprezentantami agend rządowych i samorządów terytorialnych.

Krzysztof Odoliński jest absolwentem wydziału Finansów i Bankowości na  SGH. Przez wiele lat związany był z KPMG. Krzysztof Odoliński pracował dla największych instytucji finansowych w Polsce: Citibanku, PBK BPH S.A., PKO S.A., PZU S.A. oraz czołowym banku europejskim (Danske Bank A/S) prowadząc projekty doradcze i audyt.

www.ffcreation.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top