Nowy dyrektor w Venti

Agencja interaktywna Venti nawiązała współpracę z Agnieszką Biskupską, która od początku maja br. pełni w firmie funkcję Client Service Directora. Wcześniej, przez blisko 6 lat, pracowała na stanowiskach kierowniczych w Digital One.
Agnieszka Biskupska odpowiedzialna jest za rozwój działu Client Service agencji interaktywnej Venti, koordynację pracy jej Managerów i Account Managerów, oraz optymalizowanie procesów obsługi klienta – zarówno na etapie przetargowym, jak i projektowym. Tworząc nowe w strukturze firmy stanowisko Client Service Directora, powierzono jej opiekę i nadzór nad kilkunastoosobowym zespołem.

Doświadczenie w zarządzaniu kadrą i projektami, znajomość branży interaktywnej oraz umiejętności niezbędne w kontaktach z klientami zdobyłam podczas kilku lat pracy w Digital One, pod bezpośrednim zwierzchnictwem wybitnych ekspertów branży interaktywnej, którzy wprowadzali mnie w tajniki tego zawodu. Karierę zaczynałam od funkcji Managera Projektu, następnie byłam Account Managerem, a przez ostatnie dwa lata Account Directorem – mówi Agnieszka Biskupska. Korzystałam z najlepszych wzorców. Teraz mam nadzieję przekazać je dalej.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top