Nowy portal o kinie domowym – FILMOPOLIS.pl

Agencja Filmowa MIRAŻ uruchomiła wortal internetowy poświęcony kinu domowemu FILMOPOLIS.pl.

W myśl zasady „Content is King” serwis stawia przede wszystkim na unikatową, niedostępną w innych miejscach treść. Nasi dziennikarze oglądają miesięcznie kilkadziesiąt filmów na DVD i Blu-ray. Czasami jest ich ponad sto – twierdzi redaktor naczelny serwisu Dariusz Wojtas. – Codziennie publikujemy po kilka recenzji, więc jest co czytać.

Na stronach portalu prezentowane są również testy wszelkiego rodzaju sprzętów audio i wideo związanych z kinem domowym, w tym wielu egzotycznych.

Miłośnicy kina domowego otrzymają tutaj również informacje o wszystkich cyfrowych zapowiedziach i premierach filmowych – na DVD i Blu-ray. Czytelnik znajdzie na FILMOPOLIS.pl bieżące wiadomości ze świata kina domowego, w tym także listy hitów, czyli najlepiej przedające się i najczęściej wypożyczane w Polsce filmy. Ponadto serwis wzbogacają wywiady i ciekawostki zza kulis produkcji filmowych.

Według zamierzeń twórców serwis ma również służyć prezentacji prywatnych kin domowych. Na początek, aby zachęcić internautów do nadsyłania swoich rozwiązań, FILMOPOLIS.pl prezentuje najciekawsze rozwiązania światowe, m.in. kino domowe za 6 milionów dolarów.

Serwis FILMOPOLIS.pl przygotowywany jest codziennie przez doświadczonych dziennikarzy miesięcznika DVD Reporter, ukazującego się od 13 lat pisma o kinie domowym.

www.filmopolis.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry