Nowy serwis portalu Osemka.pl

15 maja br. portal Osemka.pl uruchomił kolejny darmowy serwis PLIKUS.PL.

Po hostingu stron (www friko.pl i za.pl) i zdjęć (hot.jpg.pl) ruszył hosting plików dowolnego formatu i dowolnej wielkości.

Serwis nie posiada jakichkolwiek ograniczeń ani blokad dotyczących wielkości, typu, rozszerzenia pliku, limitu czasu, ilości pobrań – nawet ze względu na adres IP.

W serwisie znajduje się specjalny panel administracyjny, umożliwiający łatwe dodawanie plików, a także poruszanie się po statystykach popularności plików i najaktywniejszych użytkowników. Wysyłanie pliku lub wielu plików poprzez zastosowanie tzw. Multi-wrzuty możliwe jest po uprzednim zalogowaniu do panelu przy użyciu tego samego loginu i hasła zarejestrowanego wcześniej przy okazji użycia innej usługi portalu Osemka.pl

Wyszukiwarka pozwala użytkownikowi samodzielnie wyszukać dodane wcześniej pliki po nazwie bądź tytule.

Istnieje także możliwość selekcjonowania dodanych plików po numerze identyfikacyjnym, formacie pliku, tytule, nazwie pliku, jego wielkości, ilości pobrań bądź daty dodania. Istnieje także możliwość podejrzenia jaki użytkownik dodał najwięcej plików, bądź pliki którego użytkownika cieszą się największą popularnością.

Jeśli którykolwiek z internautów nie ma ochoty dzielić się plikiem z pozostałymi użytkownikami sieci – może ograniczyć dostęp poprzez zabezpieczenie hasłem. Po jego wpisaniu, zaufana przez dodającego plik osoba będzie mogła pobrać go.

„W chwili obecnej serwis jest dostępny na serwerze o łączu 50MBit, ale jesteśmy w trakcie rozbudowy o kolejne dwa serwery, dzięki czemu Plikus.pl będą tworzyły trzy serwery o łącznej pojemności ponad 3TB i przepustowości 250MBit/s” – mówi administrator serwisu Mirosław Kawecki.

www.plikus.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top