Nowy serwis zapytań ofertowych dla branży budowlanej

Opublikowano: 4 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi:

27 stycznia został uruchomiony nowy serwis internetowy branży budowlanej – BUDWAY.pl, będący połączeniem katalogu firm budowlanych z serwisem zapytań ofertowych. BUDWAY.pl jest serwisem adresowanym do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw branży budowlanej. Głównym zadaniem serwisu jest skojarzenie potrzeb Klientów z produktami i usługami Sprzedawców poprzez zapytania ofertowe oraz katalog firm.

Serwis umożliwia składanie zapytań ofertowych dzięki wypełnieniu specjalnego formularza umieszczonego na stronie http://www.budway.pl . Klienci serwisu mają do wyboru ponad 220 kategorii tematycznych podzielonych na cztery główne działy: produkty, wykonawstwo, projektowanie i obsługa inwestycyjna.
Złożone zapytania zostają rozesłane na konta Sprzedawców, którzy zaznaczyli podczas rejestracji kategorie odpowiadające danemu zapytaniu. Sprzedawcy w łatwy i szybki sposób mogą odpowiadać na zapytania poprzez specjalnie stworzony do tego celu formularz. Wysłane odpowiedzi zostają przedstawione Klientowi w postaci czytelnej listy wraz z linkami do wizytówek poszczególnych firm. Każda wizytówka firmy poza danymi teleadresowymi może zawierać obszerny opis działalności firmy oraz zdjęcie.

Dzięki BUDWAY.pl Sprzedawcy uzyskują dostęp do nowego kanału dystrybucji, ograniczają koszty reklamy oraz mają możliwość efektywnej prezentacji swojej firmy. Klientom serwis zapewnia dotarcie z zapytaniem do wielu potencjalnych Sprzedawców a następnie w łatwy i przejrzysty sposób do nadesłanych ofert.

http://www.budway.pl

Sylwester KozakNowy serwis zapytań ofertowych dla branży budowlanej

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.