Nowy widok Gmaila [wideo]

Google zaprezentowała nowy widok swojej usługi pocztowej. Ma być bardziej przejrzyście i funkcjonalnie. Czy zmiany spodobają się użytkownikom Gmaila?

Nowy interfejs Gmaila koncentruje się wokół prostoty i użyteczności. Poprawiono między innymi opcje wyszukiwania, nawigacji i widok wątków wiadomości. Ciekawą opcją jest możliwość dostosowania gęstości wyświetlania wiadomości – dostępne są widoki wygodny z największymi odstępami pomiędzy wiadomościami, zwarty i kompaktowy. Zaktualizowano również dostępne dla klienta motywy graficzne.

Nowy widok Gmaila [wideo] 1

Odświeżony widok Gmaila

Nowy widok Gmaila [wideo] 2

Ulepszone wyszukiwanie

Nowy widok Gmaila [wideo] 3

Nowy widok wątków

Użytkownicy Gmaila mogą korzystać już z zaprezentowanych zmian – należy w tym celu kliknąć link „Przełącz się na nowy wygląd”, znajdujący się w dolnej sekcji ekranu. Wkrótce stać się ma on domyślny dla wszystkich użytkowników.

Przypomnijmy, że już w lipcu Google wprowadziła testową wersję nowego Gmaila. Użytkownicy mogli podejrzeć nadchodzące nowości aktywując z menu Motywów dwa z nich – Podgląd lub Podgląd (zwarty). W tym samym miesiącu Microsoft pokazał żartobliwy film, który krytykował skanowanie treści korespondencji w celu wyświetlania targetowanych reklam.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry