O niebo szybszy internet w ASTER

Opublikowano: 8 października 2007. Kategoria: Rynek. Tagi:

8 października 2007 r. ASTER, dostawca trzech usług telekomunikacyjnych: telewizji, internetu i telefonu rozpoczął kampanię reklamową pod hasłem: „O niebo szybszy internet! Dla każdego, już od dziś”. Kampania potrwa do 31 października br.
Celem kampanii jest poinformowanie o istotnej zmianie parametrów w ofercie internetowej ASTER, ze szczególnym podkreśleniem zwiększenia prędkości. W najczęściej wybieranym przez klientów ASTER pakiecie TwójDom transfer powiększono do 6 Mb na sekundę.

Kampania skierowana jest do młodych i aktywnych mieszkańców Warszawy.
Motywem wiodącym w kampanii jest samolot, niebo i chmury, a  związane z nim hasło: „O niebo szybszy internet! Dla każdego, już od dziś” podkreśla przyśpieszenie i swobodę jaką daje prędkość.

Kampania potrwa od 8 do 31 października 2007 r. Podstawowym medium jest internet, a formy reklamowe tj. toplayery i bannery będzie można zobaczyć na głównych portalach: Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl, TVN24.pl, Gazeta.pl oraz na wybranych portalach tematycznych.

Jednocześnie prowadzone będą niestandardowe działania w największych warszawskich kinach, m.in. naklejki na zagłówkach foteli, dystrybucja limitowanej serii czekoladek ASTER „Niebo w gębie” oraz ulotek w kształcie samolotów.

www.aster.pl

Hanna LaskowskaO niebo szybszy internet w ASTER

Podziel się!

O autorze

hania