Odkodowane HBO

Opublikowano: 29 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

W ramach jesiennej kampanii promocyjnej HBO MaxPak abonenci pakietu podstawowego będą mogli bezpłatnie oglądać przez 5 dni HBO i HBO2. W tym czasie HBO przygotowało dla widzów codzienną emisję programu rozrywkowego HBO na stojaka! o 21:00 w HBO2 oraz w sobotę (2 października 2004 r.) o 21:00 w HBO.

W odkodowanym HBO pojawią się również wyjątkowe filmy, takie jak Godziny (The Hours) z Meryl Streep, Julianne Moore i Nicole Kidman, John Q (John Q) z Denzelem Washingtonem, Atak pająków (Eight Legged Freaks) z Davidem Arquette i Scarlett Johansson, Synowie mafii (Knockaround Guys) z Vinem Dieselem i Barrym Pepperem, a dla młodzieży Mali Agenci 2 (Spy Kids 2) z Antonio Banderasem.

Odkodowane HBO będzie można oglądać w wybranych telewizjach kablowych: Antserwis, ASTA-NET, ASTER, Autocom, Automatic Serwis, Bałsat, DOLSAT, Elpos, Master, Multimedia (bez Wrocławia, Stargardu Szczecińskiego i Szczecina), Satfilm, Śląska Telewizja Kablowa, TelKab, Telka, Telewizja Kablowa Koszalin, Telewizja Kablowa Poznań, TOYA, UPC, Zielonogórska Telewizja Przewodowa oraz na platformie cyfrowej Cyfra+.

Wszelkie informacje na temat programu oraz oferty cenowej HBO można uzyskać pod numerem infolinii HBO: 0 801 333 333. Do dyspozycji widzów są również infolinie oraz punkty obsługi klienta operatorów kablowych oraz platformy cyfrowej Cyfra+.

http://www.hbo.pl

Sylwester KozakOdkodowane HBO

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.