Openonline.pl – pierwszy miliard depozytów

W pierwszych dwóch miesiącach funkcjonowania nowej platformy internetowej openonline.pl pozyskano depozyty o wartości miliarda złotych. W tym samym okresie z usług bankowości internetowej oferowanej pod marką Open Finance skorzystało ponad 60 000 Klientów.

Na początku maja 2010 roku Open Finance zaproponował swoim Klientom nowoczesną platformę bankowości internetowej openonline.pl. Za jej pośrednictwem, zaledwie w ciągu dwóch miesięcy, Klienci Open Finance założyli nowe lokaty o łącznej wartości jednego miliarda złotych. Popularnością cieszyły się również konta oszczędnościowe, produkty strukturyzowane oraz karty kredytowe.

„Odnotowaliśmy duże zainteresowanie openonline.pl zarówno wśród obecnych, jak i nowych Klientów Open Finance. Od maja z naszej platformy skorzystało ponad 60 000 osób” – mówi Łukasz Domański, Dyrektor alternatywnych kanałów sprzedaży Open Finance. „Nasi Klienci bardzo wysoko oceniają funkcjonalność openonline.pl, bezpieczeństwo transakcji, szeroki wybór atrakcyjnych produktów finansowych oraz dostępność dedykowanego Opiekuna” – dodaje Łukasz Domański.

Wśród osób, które zdecydowały się na założenie lokat za pośrednictwem openonline.pl największą popularnością cieszyła się Lokata Optymalna, którą można założyć na okres 3,6 i 12 miesięcy. W przypadku lokaty 3 miesięcznej, oprocentowanie wynosi 4,85%, co uwzględniając dzienną kapitalizację odsetek i brak tzw. „podatku belki” odpowiada 6,02% na tradycyjnej lokacie, co czyni ten produkt bardzo atrakcyjnym elementem oferty openonline.pl. Do głównych zalet Lokaty Optymalnej, oprócz dziennej kapitalizacji odsetek, należy dostępność już od 500 złotych. Lokaty oferowane za pośrednictwem openonline.pl są objęte gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry