OrbitVu prezentuje system do tworzenia prezentacji 3D dla sklepów internetowych

Opublikowano: 11 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi:

OrbitVu to polski system do tworzenia prezentacji 3D produktów i pozwala kupującym zobaczyć produkt z każdej strony oraz jego najdrobniejsze detale.

OrbitVu to kompletne narzędzie do tworzenia prezentacji 3D małych i średniej wielkości przedmiotów. Użytkownicy mają pełną kontrolę nad oglądanym przedmiotem. Mogą go obracać, powiększać – zapoznawać się z jego najdrobniejszymi detalami, a co za tym idzie lepiej oceniać kupowany produkt.

Przykład prezentacji produktu został przedstawiony poniżej.

Na OrbitVu składa się sprzęt, oprogramowanie oraz przeglądarka, napisana w technologii Flash. Proces tworzenia prezentacji został zautomatyzowany, zaś sama jego obsługa jest prosta i intuicyjna. Aby obejrzeć przentację nie potrzeba instalować dodatkowego oprogramowania.

Sylwester KozakOrbitVu prezentuje system do tworzenia prezentacji 3D dla sklepów internetowych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.