Ostatnia szansa na finał

Opublikowano: 29 maja 2008. Kategoria: Rynek. Tagi:

Na internetowej stronie korporacyjnej Carlsberg Polska, trwa specjalny piłkarski konkurs – „OSTATNIA SZANSA NA FINAŁ”, w którym nagrodą będą bilety na Finał Mistrzostw Europy UEFA EURO 2008 w Wiedniu.
„Konkurs OSTATNIA SZANSA NA FINAŁ przygotowaliśmy specjalnie z myślą o wszystkich tych, którzy odwiedzają stronę internetową Carlsberg Polska.” – mówi Melania Popiel, Dyrektor ds. Komunikacji w Carlsberg Polska. „To oczywiście przede wszystkim sposób na wspólne przeżywanie emocji związanych ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy UEFA EURO 2008™. Równocześnie konkurs stanowi naturalne dopełnienie wielu ciekawych informacji, jakie znaleźć można na naszej stronie, na temat zaangażowania Carlsberga w sponsoring największych wydarzeń światowej piłki nożnej, w tym także Mistrzostw Europy. Carlsberg należy do najbardziej doświadczonych i najbardziej zaangażowanych sponsorów piłki nożnej już od 30 lat!” 

Szansę na zdobycie 2 pojedynczych biletów na finał UEFA EURO 2008™ ma każdy, kto w dniach od 27 maja do 8 czerwca br. odwiedzi stronę www.carlsbergpolska.pl. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udzielenie prawidłowej odpowiedzi na pytania zamknięte, związane ze sponsoringiem marki Carlsberg oraz przesłanie pisemnej wypowiedzi (do 3 000 znaków) na temat „Mój pomysł na aktywność marki Carlsberg podczas EURO 2012”. Nazwisko zwycięzcy zostanie opublikowane na korporacyjnej stronie internetowej Carlsberg Polska 10 czerwca 2008r.

www.carlsbergpolska.pl/euro2008

Hanna LaskowskaOstatnia szansa na finał

Podziel się!

O autorze

hania