Owocna współpraca TETY z Quest Software

Opublikowano: 12 lutego 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Od pół roku TETA jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem aplikacji narzędziowych Quest Software. Współpraca narodziła się z potrzeby obsługi dużej grupy klientów bezpośrednio w Polsce, a jej owocem jest pozyskanie ponad 80 klientów.

Produkty Quest skierowane są przede wszystkim do dwóch grup klientów: dostawców rozwiązań informatycznych i firm posiadających duże systemy pracujące nieprzerwanie w systemie 24/7. Głównym zadaniem oprogramowania Quest jest rozwiązywanie problemów związanych z wydajnością baz danych i aplikacji oraz wsparcie w pracach programistycznych.

„Okazało się, że w Polsce istnieje duże zapotrzebowanie na narzędzia Quest, a nie było do tej pory u nas żadnego ich przedstawicielstwa. Stwierdziliśmy, że to będzie dla nas dobry biznes, tym bardziej, że mieliśmy dobre doświadczenia z oprogramowaniem tego producenta, a także pracowników, którzy je dobrze poznali.” – stwierdza Ireneusz Medyński, szef działu dystrybucji produktów Quest Software w firmie TETA S.A.

Na mocy umowy TETA, polski dostawca rozwiązań biznesowych, zaopatruje resellerów i klientów końcowych w oprogramowanie Quest, prowadzi też szkolenia i konsultacje z zakresu jego wykorzystywania. Zgodnie z warunkami umowy, poza sprzedażą oprogramowania, TETA zajmuje się także promocją i edukacją. W 2001 roku przeprowadziła cykl warsztatów z zakresu zastosowania narzędzi Quest, rozwiązaniom tym poświęcono także jeden dzień VII Konferencji PLOUG (Polish Oracle User Group). „Naszym celem na najbliższy rok jest rozbudowanie prowadzonych przez nas szkoleń dla użytkowników. Chcemy, by programiści i administratorzy w Polsce nie tylko orientowali się w ofercie Questa, ale też potrafili w optymalny sposób obsługiwać potrzebne im narzędzia.” – deklaruje Ireneusz Medyński.

Pół roku współpracy TETY i Quest Software zaowocowało pozyskaniem ponad 80 klientów, wśród których znajdują się m.in. firmy: TUW „Wielkopolska”, Warta Vita, Rockwool, ComputerLand, Polkomtel S.A. (Era GSM), Telefonia Lokalna Dialog, Panorama Firm, ING Bank Śląski S.A., Raiffeisen Bank, Kredyt Bank, Agora S.A.

http://www.teta.com.pl

Sylwester KozakOwocna współpraca TETY z Quest Software

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.