Panorama Giełdy – poradnik inwestora giełdowego

Opublikowano: 28 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Panorama Giełdy (http://gielda.pf.pl/) to jeden z serwisów tematycznych portalu Panorama Firm, który dostarcza szeroko ujęte, a przy tym najświeższe informacje ze światowych parkietów.

Panorama Giełdy daje możliwość niemal bieżącego śledzenia indeksów giełdowych, najwyższych wzrostów oraz spadków, depozytów międzybankowych – wskaźniki odświeżają się z częstotliwością co trzy minuty, co też gwarantuje aktualność śledzonych wyników. Wiadomości na stronie skategoryzowane są na bloki tematyczne, co w znaczny sposób ułatwia nawigację po serwisie. Bieżące informacje o sytuacji na giełdzie znajdują się w blokach „Wiadomości giełdowe” oraz „Komentarze dzienne do sesji”. Poszukujący informacji o spółkach giełdowych znajdą na pewno wiele ciekawych i aktualnych danych w kategoriach „Profile spółek” oraz „Fakty ze spółek”. Serwis jest współtworzony z PAP, Pulsem Biznesu oraz domami maklerskimi BZ WBK i Beskidzkim Domem Maklerskim.

http://gielda.pf.pl

Sylwester KozakPanorama Giełdy – poradnik inwestora giełdowego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.