Październikowy Netcamp

Opublikowano: 7 października 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi:

Fundacja Netcamp zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie branży internetowej, które odbędzie się w czwartek 14 października 2010 r. o godzinie 18:00 w Klubie 13 Muz w Szczecinie. Gościem specjalnym będzie startup Zubibu – laureat nagrody publiczności konkursu Start with e-nnovation, który opowie o mobilnych sklepach internetowych.

Agenda spotkania:

Październikowy Netcamp 11. Geolokalizacja online – Piotr Giniewski, Locatelo.com

Prezentacja będzie dotyczyła strony funkcjonalnej i sprzętowej systemu locatelo.com, który służy do geolokalizacji z wykorzystaniem lokalizatorów osobistych oraz aplikacji dla telefonów komórkowych.

2. Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka – Justyna Kokotowska, Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Tematem prezentacji będą zasady udzielania wsparcia w ramach Działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”. Podczas spotkania zostaną omówione cele Działania 8.2, podmioty uprawnione do ubiegania się o dofinansowanie, typy projektów objęte dofinansowaniem, zasady udzielania dofinansowania oraz procedura aplikacyjna.

3. Mobilny sklep internetowy w 5 minut – Robert Janeczek, Zubibu.com

Zubibu zaprezentuje informacje na temat aktualnego stanu i kierunków rozwoju mobile commerce w Polsce i na świecie. Przedstawi też swój produkt pozwalający na szybkie uruchomienie mobilnego sklepu internetowego oraz opowie o doświadczeniach wyniesionych ze startu w konkursach startupów.

Po prezentacjach organizatorzy zapraszają na branżowe dyskusje w miłej atmosferze pubu Piwnica Kany. Aby ułatwić networking wśród uczestników i zobaczyć kto się wybiera na Netcampa, warto zapisać się na spotkanie na stronie http://www.netcamp.net.pl.

Redakcja e-biznes.pl jest patronem medialnym spotkania.

Dawid ZarazińskiPaździernikowy Netcamp

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.