Pewex.pl zmienia się w sklep

Ruszył sklep internetowy Pewex.pl. Działający od czerwca do wczoraj „retrosentymentalny” serwis, który ma ponad 400 tys. fanów na Facebooku, jest nadal dostępny pod adresem retro.pewex.pl.

W nowym sklepie są dwie główne kategorie Ona i On oraz dwie dodatkowe Zabawki/Gadżety i Kultura. Podstawowy asortyment stanowią ubrania, buty, dodatki i akcesoria, a także kosmetyki i perfumy. Natomiast w dziale Kultura zgromadzone są książki, filmy, muzyka i audiobooki.

pewex

Pewex.pl oferuje zarówno produkty znanych, światowych marek jak i własne. Wśród tych ostatnich są koszulki, bluzy i dodatki. Wszystkie produkty sygnowane przez Pewex.pl zostały wyprodukowane w UE (w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii). Linia odzieży projektowanej i produkowanej dla Peweksu ma być powiększana.

Startowi sklepu towarzyszy kampania radiowa, ale główne działania reklamowe (internet i pozostałe media) planowane są w nowym roku. Każda osoba, która zapisze się do newslettera Peweksu otrzyma bon ze zniżką na zakupy.

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry