Pewex.pl zmienia się w sklep

Opublikowano: 17 grudnia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Ruszył sklep internetowy Pewex.pl. Działający od czerwca do wczoraj „retrosentymentalny” serwis, który ma ponad 400 tys. fanów na Facebooku, jest nadal dostępny pod adresem retro.pewex.pl.

W nowym sklepie są dwie główne kategorie Ona i On oraz dwie dodatkowe Zabawki/Gadżety i Kultura. Podstawowy asortyment stanowią ubrania, buty, dodatki i akcesoria, a także kosmetyki i perfumy. Natomiast w dziale Kultura zgromadzone są książki, filmy, muzyka i audiobooki.

pewex

Pewex.pl oferuje zarówno produkty znanych, światowych marek jak i własne. Wśród tych ostatnich są koszulki, bluzy i dodatki. Wszystkie produkty sygnowane przez Pewex.pl zostały wyprodukowane w UE (w Polsce, Niemczech i Wielkiej Brytanii). Linia odzieży projektowanej i produkowanej dla Peweksu ma być powiększana.

Startowi sklepu towarzyszy kampania radiowa, ale główne działania reklamowe (internet i pozostałe media) planowane są w nowym roku. Każda osoba, która zapisze się do newslettera Peweksu otrzyma bon ze zniżką na zakupy.

Dawid ZarazińskiPewex.pl zmienia się w sklep

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.