Piano Media planuje dalszą ekspansję

Po sukcesach Piano Media, słowackiego systemu zarządzania treściami internetowymi, firma zamierza rozwijać się na kolejnych rynkach. Do 2014 roku w planach spółki jest uruchomienie systemu w 19 krajach.

Piano Media planuje dalszą ekspansję 1Założycielem Piano Media, systemu płatności za treści w internecie, newsy, analizy specjalistyczne, czy materiały video, jest Słowak, Tomáš Bella. Piano Media daje dostęp subskrybentom do 70 stron na terenie Słowacji i Słowenii. Firma zamierza w tym roku uruchomić swój system w trzech kolejnych państwach. O możliwości uruchomienia Piano Media w Polsce pisaliśmy już w lutym.

W pierwszych miesiącach działalności system Piano Media zarobił 40 tys. euro na Słowacji i 26 tys. euro w Słowenii.

Trzeci kraj, w którym rozpoczniemy swoją działalność, ma 10 mln internautów – powiedział Bella. W chwili obecnej Piano Media tworzy 20 osób, ale do końca roku zespół może zyskać 30 nowych członków. Do 2014 roku w planach spółki jest uruchomienie systemu w 19 krajach.

za: paidcontent.org

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry