Pierwsze urodziny portalu Ubezpieczeniaonline.pl

Minął rok od uruchomienia informacyjnych działów portalu Ubezpieczeniaonline.pl. Serwis dostarcza swoim użytkownikom niezbędną wiedzę i pełną informację o dostępnych na rynku produktach ubezpieczeniowych. Od niedawna, przy współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, portal prowadzi sprzedaż online najpopularniejszych produktów ubezpieczeniowych.

Od początku istnienia portal Ubezpieczeniaonline.pl realizuje w pierwszej kolejności funkcję edukacyjną. „Naszym atutem jest niezależność, dzięki której prezentowane na łamach Ubezpieczeniaonline.pl opinie na temat rynku ubezpieczeniowego są skoncentrowane na jak najbardziej obiektywnym podejściu do poruszanego tematu. Od momentu uruchomienia portalu stawiamy sobie za cel skuteczną edukację użytkowników, by byli oni świadomymi klientami zakładów ubezpieczeniowych. Ważne jest, by wiedzieli na co powinno się zwracać uwagę przy zawieraniu umowy z ubezpieczycielem oraz jakie ewentualne konsekwencje wynikają z poszczególnych jej zapisów, by odrzucali stereotypy i zaczęli wierzyć w to, że ubezpieczenie nie jest zbędnym wydatkiem, lecz niezwykle ważnym czynnikiem zapewniającym im bezpieczną przyszłość – tłumaczy ideę powstania portalu Anna Wawrzyńczak, Prezes Zarządu Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o.

W lipcu br. portal Ubezpieczeniaonline.pl ukazał się w nowej, bardziej przejrzystej formule. Realizując przyjętą strategię rozwoju, wraz ze zmianami graficznymi, wdrożeniem nowego menu i dopracowaniem istniejących funkcji, zmianie uległ również charakter serwisu. Dominująca dotąd funkcja informacyjno-edukacyjna witryny ustąpiła miejsca jej roli sprzedażowej, którą stale rozwija poprzez nawiązywanie współpracy z kolejnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Poza dostarczaną informacją oraz rozwijaną siecią sprzedaży produktów ubezpieczeniowych online, portal dba także o swoją funkcjonalność, udostępniając swoim użytkownikom szereg narzędzi, które mają na celu ułatwić korzystanie z jego zasobów. Wszystkie dostępne w portalu Ubezpieczeniaonline.pl narzędzia udostępniane są bezpłatnie.

Jednym z najnowszych jest Panel Agenta. Jest to miejsce w portalu stworzone z myślą o agentach i brokerach ubezpieczeniowych oraz o innych przedsiębiorcach, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę na temat ubezpieczeń i podjąć współpracę z Portalem.
„Panel Agenta w obecnej formie to dopiero początek interaktywnej platformy informacyjno – sprzedażowej dla profesjonalistów, która będzie zmieniała się – zgodnie z potrzebami jej użytkowników. To miejsce, w którym każdy profesjonalista może zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do sprzedaży, wymienić się doświadczeniami z innymi użytkownikami i przede wszystkim poszerzyć – zgodnie z prawem – swoją ofertę o produkty, których nie ma w portfelu, w celu pozyskania lojalności klientów i budowania własnej pozycji rynkowej oraz podniesienia poziomu dochodów – tłumaczy Jacek Bartkowiak, Wiceprezes Zarządu Ubezpieczenia online Sp. z o.o. Zapraszam do wzięcia udziału w tym projekcie każdego agenta i brokera. Panel Agenta to platforma tworzona dla Was i przez Was. – dodaje.

Pomysłodawcami tego edukacyjno-informacyjnego przedsięwzięcia są osoby od lat związane z rynkiem ubezpieczeń w Polsce. Zarząd firmy Ubezpieczenia online.pl Sp. z o.o. stanowią osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży finansowej, w szczególności ubezpieczeniowej. Twórcy portalu Ubezpieczeniaonline.pl starają się podnieść świadomość klienta w obrębie jego praw i obowiązków, dbając o właściwy poziom informacji dotyczących aktualności oraz ofert dostępnych na rynku ubezpieczeń.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top