PKOl z OS3 multimedia

Agencja interaktywna OS3 multimedia przygotuje oficjalny portal olimpijski na zlecenie Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Serwis znajdzie się pod adresem www.olimpijski.pl.

Polski Komitet Olimpijski powierzył realizację projektu OS3 multimedia bazując na jej doświadczeniu i kompetencji oraz budzącym zainteresowanie podejściu do  sposobów projektowania.

– Wspólnie z OS3 multimedia skupimy się na stworzeniu użytecznego i przyjaznego dla internautów serwisu, dzięki któremu każdy zainteresowany będzie mógł w łatwy sposób dotrzeć do potrzebnych mu informacji. Portal musi być przede wszystkim czytelny i funkcjonalny, a jednocześnie zachęcający do powrotu na stronę. Jesteśmy przekonani, że nowy serwis www.olimpijski.pl w wykonaniu OS3 multimedia, spełni oczekiwania PKOl’u i fanów sportu – powiedział Ireneusz Kutyła, Dyrektor Marketingu

www.olimpijski.pl będzie oficjalnym portalem Polskiego Komitetu Olimpijskiego związanym z Igrzyskami Olimpijskimi Pekin 2008.

Serwis ma stać się kompendium wiedzy na temat Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, najrzetelniejszym źródłem informacji i newsów, niejednokrotnie przekazywanych bezpośrednio z centrum wydarzeń.

OS3 multimedia odpowiada za kreację i realizację portalu www.olimpijski.pl. Polski Komitet Olimpijski zajmie się merytoryczną zawartością portalu. Serwis www.olimpijski.pl ruszy wiosną 2008 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top