Plany miast w serwisie eholiday.pl

Opublikowano: 13 lipca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Serwis turystyczny eholiday.pl wzbogacił swoja ofertę o 90 planów miast. Teraz użytkownik korzystający z bazy serwisu eholiday.pl może bezpośrednio z naszej strony znaleźć obiekt noclegowy na swoje wakacje lub wyjazd weekendowy, zobaczyć jego zdjęcie, przeczytać opis oraz co niejednokrotnie decyduje o wyborze poznać jego lokalizacje na planie miasta. Serwis posiada plany miast wszystkich ważnych kurortów turystyczny z nad morza oraz regionów górskich.

Serwis działa w oparciu o precyzyjną wyszukiwarkę dzięki której przeglądanie bazy noclegowej i znalezienie pożądanego adresu zajmuje kilka minut. Baza jest na bieżąco aktualizowana i weryfikowana dzięki czemu jest zawsze aktualna.

Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników jest możliwość bezpośredniej bezpłatnej rezerwacji miejsc w wybranym obiekcie za pomocą specjalnych formularzy zamieszczonych przy wybranych obiektach noclegowych.

http://www.eholiday.pl

Sylwester KozakPlany miast w serwisie eholiday.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.