Platformę IntraOut opłaca się przez Płatności.pl

Platforma IntraOut.pl – własność Edge Solutions –  udostępniła swoim klientom możliwość płacenia za usługi za pośrednictwem serwisu Platnosci.pl. To kolejny krok na drodze do pełnej samoobsługi przy korzystaniu z platformy do zunifikowanej komunikacji – Intraout.pl:  narzędzi pracy grupowej, multikalendarzy, wirtualnego dysku, bezpiecznego komunikatora, telefonii VoIP, synchronizacji telefonu i komputera oraz profesjonalnego maila i in.

Już teraz, z poziomu panelu administracyjnego użytkownik może swobodnie regulować ustawienia swoich kont, ale również zarządzać płatnościami, bez konieczności oczekiwania na papierową formę faktury VAT. Platnosci.pl to szybkie, bezpieczne i proste metody zapłaty za towary oraz usługi oferowane w Internecie, tak aby klienci odczuwali pełen komfort i wygodę. Przelew i płatność kartą kredytową to pierwsze dostępne w opcji prepaid kanały płatności.

Platformę IntraOut można łatwo dopasować do swoich potrzeb włączając i wyłączając poszczególne usługi, dlatego postanowiliśmy znacznie ułatwić naszym klientom możliwość płacenia za poszczególne moduły dostępne w ramach platformy. Ponieważ wybór i dostęp do naszych usług jest bardzo elastyczny zdecydowaliśmy się na współpracę ze znanym na rynku serwisem Platnosci.pl, który pozwala na szeroki dobór możliwości bezpiecznego płacenia w Internecie. Z pewnością będzie to udogodnienie dla klientów platformy. – mówi Bartosz Kalinowski, Prezes Edge Solutions.

Platforma IntraOut jest na polskim rynku przykładem w pełni funkcjonalnego rozwiązania w zakresie zunifikowanej komunikacji w modelu SaaS (software as a service tzn. oprogramowanie jako usługa). Platformę stworzono z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach oferując możliwości komunikacji multimedialnej oraz profesjonalnego intranetu – do tej pory dostępnych głównie dla wielkich firm. Platforma IntraOut umożliwia dostęp do danych z każdego miejsca i o każdym czasie do wiadomości e-mail, kontaktów, kalendarzy oraz dokumentów czy zadań. Wszystkie istotne dane są przechowywane na zabezpieczonym serwerze – w razie zgubienia telefonu czy laptopa dane są bezpiecznie zachowane.

www.intraout.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry