PLAY: 3 osoby za darmo

3 darmowe numery, multimedialne telefony 3G, najwięcej minut w abonamencie – to największe zalety nowej oferty abonamentowej dla klientów indywidualnych „Nowy PLAY Abonament” dostępnej w PLAY od 6 maja.
PLAY wprowadza pięć nowych planów abonamentowych w ramach oferty „Nowy Play Abonament” w cenie 30, 50, 65,90 oraz 120 zł. W ramach nowej Oferty klienci otrzymują bezpłatne minuty w abonamentach. Po wykorzystaniu minut z abonamentu PLAY oferuje atrakcyjną cenę minuty połączenia do innych sieci –  jedynie 49 groszy. SMS-y i MMS-y tradycyjnie w tej samej cenie tylko – 10 groszy do sieci PLAY oraz 20 groszy do innych sieci.

PLAY utrzymał bardzo popularną wśród dotychczasowych klientów usługę. „Zbieraj minuty”. Chcąc zbierać darmowe minuty wystarczy tylko odbierać połączenia spoza sieci PLAY. Każde dwie minuty takiego połączenia to jedna dodatkowa gratisowa minuta na rozmowy do wszystkich krajowych sieci. Usługę można aktywować wprowadzając na swoim telefonie kod *111*4*1#. Opłata abonamentowa wynosi 2 zł we wszystkich planach abonamentowych poza Nowy PLAY Abonament 30 gdzie usługa ta kosztuje miesięcznie 5 zł.

Tylko teraz wprowadzeniu oferty Nowy Play Abonament towarzyszy wyjątkowa promocja „3 osoby za darmo”. Dzięki niej każdy nowy abonent sieci PLAY będzie mógł rozmawiać do woli z 3 osobami za darmo nawet przez pół roku (a w ofercie Nowy PLAY Abonament 30 przez trzy miesiące). W promocji „3 osoby za darmo” nowi Abonenci otrzymują bezpłatnie usługę „Taniej z wybranymi numerami”, w ramach której jest przyznawany pakiet 900 minut do wykorzystania na połączenia z  trzema wybranymi numerami w sieci PLAY  lub krajowymi numerami stacjonarnymi, a koszt SMS-a do każdego z wybranych numerów w PLAY będzie wynosił jedynie 3 grosze.

PLAY: 3 osoby za darmo 1

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top