PLAY: nowa oferta dla użytkowników usług na kartę

Od 7 kwietnia do odwołania użytkownicy PLAY mają możliwość skorzystania z nowej oferty cennikowej „Nowy Play Na Kartę”. Jest to oferta kumulacyjna.Użytkownik PLAY dokonując doładowania konta dowolną kwotą, gromadzi kapitał, który ma stały wpływ na obniżenie ceny usług.
Jednym z najważniejszych benefitów oferty jest jej elastyczność doładowań konta bez narzucania użytkownikowi z góry ustalonych kwot doładowań. Spełniając te warunki – ważność konta na połączenia wychodzące – użytkownik ma możliwość osiągnięcia atrakcyjnych stawek.

Z nowej oferty mogą skorzystać również obecni użytkownicy Play, którzy korzystają z oferty Play Karta. Wystarczy, że z pozycji swojego telefonu wyślą krótki kod *107# a niemalże natychmiast zostaną migrowani na nową ofertę.

„Uszyliśmy nową taryfę na miarę potrzeb naszych klientów, dając im pełną swobodę wyboru – opisuje w skrócie nową taryfę Jacek Hensler Dyrektor Marketingu PLAY – doceniając lojalność klientów uatrakcyjniamy ofertę”

Nowy PLAY na Kartę obniża stawki na połączenia i SMSy na stałe. Jedyny wymóg to utrzymywanie ważności konta na połączenia wychodzące.

Dla Użytkowników chcących skorzystać z nowej oferty Play wprowadził długo oczekiwaną usługę „Taniej z wybranymi numerami w Play” pozwalającą na tańsze połączenia i SMS-y z wybranym numerem PLAY lub numerem krajowej sieci stacjonarnej.

W ramach tej usługi Użytkownicy oferty „Nowy Play na Kartę” dostaną co miesiąc 240 minut na połączenia z jednym wybranym numerem płacąc przy tym tylko 3 grosze za SMS-a. Miesięczny koszt  usługi to 12 zł. Nie wykorzystane minuty przepadają z końcem miesiąca a ważność pakietu to 30 dni.

Warunkiem utrzymania aktywnej usługi co miesiąc jest posiadanie na koncie na ostatni dzień miesiąca 12 złotych oraz utrzymanie ważnego konta na połączenia wychodzące.

Aby aktywować usługę należy wybrać i zatwierdzić skrócony kod *111*10*1#, a następnie wprowadzić numer w formacie 9-cyfrowym i zatwierdzić na klawiaturze telefonu lub wybrać i zatwierdzić na klawiaturze telefonu *111#, a następnie w sekcji Usługi wybrać odpowiednią opcję. Można również uruchomić powyższą usługę logując się na stronie https://obslugaonline.playmobile.pl i wykrając odpowiednią opcję w zakładce Usługi lub po prostu zadzwonić do Konsultanta Obsługi Klienta Play pod numer *502 i poprosić o wprowadzenie numeru w ramach usługi

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top