Poczta Polska przedstawia usługę wysyłki kartek z internetu

Opublikowano: 9 stycznia 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Poczta Polska zaprezentowała nową usługę – neoKartka.pl. Za pośrednictwem serwisu użytkownicy będą mogli wysłać kartki pocztowe, które zostaną dostarczone w formie tradycyjnej.

Koszt wysłania kartki w formacie A5 wynosi 4,49 zł, obecnie jest dostępnych osiem szablonów związanych z Dniem Babci i Dziadka oraz WOŚP. Z czasem pojawią się kolejne wzory.

NEOKARTKA

neoKartka, po wprowadzonej wcześniej przesyłce hybrydowej, jest kolejnym przedsięwzięciem z zakresu kluczowego projektu e-usług – to odpowiedź Poczty Polskiej na oczekiwania klientów. W perspektywie długoterminowej liczba listów tradycyjnych będzie maleć ze względu na popularność poczty elektronicznej oraz innych nowoczesnych narzędzi. Rozwój e-usług, ale również obszaru paczkowego (KEP), logistycznego oraz usług finansowo – bankowych to działania wpisujące się w strategię rozwoju Grupy Poczty Polskiej – powiedział Janusz Wojtas, Członek Zarządu Poczty Polskiej, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Usługę przygotowała Poczta Polska Usługi Cyfrowe, nowa Spółka z grupy kapitałowej Poczty Polskiej.

Sylwester KozakPoczta Polska przedstawia usługę wysyłki kartek z internetu

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.