Podsumowanie marca – smartfony na topie

Opublikowano: 11 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek.

Marzec to miesiąc, w którym najczęściej czytaliście materiały związane ze smartfonami i technologiami mobilnymi. Sporym zainteresowaniem cieszą się również piątkowe podsumowania, w których znajdziecie najważniejsze teksty tygodnia.

Łącznie w marcu odnotowaliśmy ponad 125 tys. odsłon. Z urządzeń mobilnych z których korzystacie przeglądając e-biznes.pl zdecydowanie prowadzi iPad przed iPhone, trzecim w kolejności urządzeniem jest Samsung Galaxy SII.

Podsumowanie marca – smartfony na topie 1Jakie teksty cieszyły się największym zainteresowaniem? Poniżej krótkie zestawienie:

Jak co miesiąc chcieliśmy podziękować Partnerom e-biznes.pl:

  • Podsumowanie marca – smartfony na topie 2PoProstu.Net – Agencja Mediów Społecznościowych – realizuje przy użyciu mediów społecznościowych skuteczne kampanie marketingowe. Poprzez uczestnictwo w aktywnym dialogu buduje lojalne i trwałe relacje z klientami, czego efektem końcowym jest podniesienie potencjału sprzedażowego. Jej klienci to m.in.: Storino.pl, Wirtualnemedia.pl, CzerwonaMaszyna.pl, OutletMeblowy.pl
  • Podsumowanie marca – smartfony na topie 3Grupa Nokaut SA to czołowy gracz polskiego e-commerce. Flagowym serwisem Grupy jest porównywarka cen Nokaut.pl, kojarząca potencjalnych nabywców i sprzedawców online. W 2010 roku Grupa Nokaut – jako jedyna firma z Polski – została wyróżniona w międzynarodowym rankingu Deloitte Technology Fast 50 CE w kategorii wschodzących gwiazd.

Dziękujemy i zapraszamy do lektury!

Sylwester KozakPodsumowanie marca – smartfony na topie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.