Pół roku TwojeSklepy.pl i TwojeUsługi.pl

Opublikowano: 18 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi:

Od ponad pół roku działają uruchomione przez firmę MKcom dwa serwisy internetowe umożliwiające uzyskanie informacji na temat sklepów internetowych oraz różnego typu usług.

W obydwu serwisach firmy zostały zgrupowane w kilkunastu kategoriach wraz z krótkim opisem danej strony. Dodatkowo użytkownicy mają możliwość korzystania z wyszukiwarki, aby znaleźć szukanych informacji. Zostały przygotowane również informacje o Nowościach oraz Top Ten najczęściej oglądanych stron, generowanych w czasie rzeczywistym.

W tym okresie zarejestrowało się blisko 300 sklepów oraz 100 firm usługowych. Bogato reprezentowane są w Galerii sklepy z artykułami elektronicznymi, książkami, muzyka i filmami, można również znaleźć sklepy z nutami, prezentami i kwitami. Liczną grupę stanowią sklepy z bielizną.

http://www.twojesklepy.pl
http://www.twojeuslugi.pl

Sylwester KozakPół roku TwojeSklepy.pl i TwojeUsługi.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.