Polska AudioPrzewodnik – multimedialny przewodnik po Polsce dla iPhone. Mamy kody!

Jaka może być przewaga przewodnika turystycznego w wersji książkowej w stosunku do wersji na telefon? Multimedia! I to właśnie chcą wykorzystać autorzy aplikacji Polska AudioPrzewodnik.

W programie znajdziemy informacje o 30 000 POI i 50 000 zdjęć. Sama aplikacja sprawia wrażenie dopracowanej, poruszanie się po aplikacji jest bardzo intuicyjne – mamy “Atrakcje w pobliżu”, gdzie po wybraniu konkretnego obiektu możemy się zapoznać z jej szczegółami, które może przeczytać lektor. To opcja jest jednak dostępna tylko dla użytkowników, którzy zdecydują się wykupić płatny dostęp w cenie 0,79 euro za rok.

Projekt jest rozwijany od dwóch lat, a nad jego budową pracuje 18 osób, dodajmy również, że aplikacja przygotowywana jest dla 5 krajów. Warto wspomnieć, że projekt powstał w przy współudziale Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Dla naszych Czytelników mamy dwa kody promocyjne. Przekażemy je osobom, które do jutra do godziny 19:00 dodadzą najciekawszy komentarz w tym wpisie o potencjalnym wykorzystaniu aplikacji. Pamiętajcie proszę aby dodać prawidłowy e-mail.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry