Polska premiera Rayman: Szalone Kórliki 2 w Komputer Świat

Polska premiera gry komputerowej Rayman: Szalone Kórliki 2 ukaże się 16 września w serii Komputer Świat GRY Kolekcja. Gra podzielona będzie na cztery części, dostępne w kioskach co dwa tygodnie.
Kolekcja Komputer Świat GRY to wynik współpracy wydawnictwa Axel Springer Polska z firmą Ubisoft Entertainment – światowym producentem popularnych gier komputerowych. Gra początkowo miała ukazać się wyłącznie na platformach Nintendo, ale autorzy zdecydowali się zrobić wyjątek dla posiadaczy komputerów osobistych w Polsce i Rosji.

W Polsce gra Rayman: Szalone Kórliki 2 ukaże się w nowatorskiej formie, podzielona na cztery części. Płyty będą dostępne w kioskach we wtorki, co dwa tygodnie od 16 września. Cena każdego z czterech egzemplarzy to 19,99 zł. Sprzedaż kolekcji wspierana będzie kampanią telewizyjną (m.in. Polsat, VIVA, MTV, AXN, TV4, Comedy Central), a także promocją w internetowych i drukowanych mediach Axel Springer Polska oraz na portalach o grach komputerowych.

Rayman: Szalone Króliki 2 to popularna na całym świecie gra zręcznościowa. Gracz bierze udział w szesnastu konkurencjach, które wymagają od niego takich aktywności jak ujeżdżanie ślimaków czy testowanie w biurze głupich pomysłów pod nieobecność szefa. Animowana oprawa produktu oraz brak przemocy sprawiają, że użytkownikami gry mogą być dzieci, jednak ze względu na humor i wykorzystanie parodii Szalone Kórliki stały się kultowe także wśród dorosłych graczy.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top