Ponad 3 miliony użytkowników abcZdrowie.pl

W listopadzie witryny grupy abcZdrowie.pl przekroczył 3,2 mln unikalnych użytkowników oraz 12 mln odsłon.  Jest to wzrost aż o 35% w stosunku do października.

Ponad 3 miliony użytkowników abcZdrowie.pl 1W skład Grupy wchodzą: sieć abcZdrowie.pl (np. abcCiaza.pl, abcDieta.pl, abcGrypa.pl, abcCukrzyca.pl i wiele innych przygotowanych we współpracy z lekarzami), abcLeki.pl (serwis o lekach i suplementach), kardiolo.pl (największy serwis kardiologiczny w Polsce), eChirurgia.pl (największy serwis poświęcony zabiegom w Polsce).

Właścicielem serwisów jest firma NextWeb Ventures, działająca w obszarze Social Media, będąca również właścicielem blogów jejŚwiat.pl, pozostająca w ścisłym partnerstwie z blogami Blomedia.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry