Ponad 3 miliony użytkowników abcZdrowie.pl

Opublikowano: 23 grudnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi:

W listopadzie witryny grupy abcZdrowie.pl przekroczył 3,2 mln unikalnych użytkowników oraz 12 mln odsłon.  Jest to wzrost aż o 35% w stosunku do października.

Ponad 3 miliony użytkowników abcZdrowie.pl 1W skład Grupy wchodzą: sieć abcZdrowie.pl (np. abcCiaza.pl, abcDieta.pl, abcGrypa.pl, abcCukrzyca.pl i wiele innych przygotowanych we współpracy z lekarzami), abcLeki.pl (serwis o lekach i suplementach), kardiolo.pl (największy serwis kardiologiczny w Polsce), eChirurgia.pl (największy serwis poświęcony zabiegom w Polsce).

Właścicielem serwisów jest firma NextWeb Ventures, działająca w obszarze Social Media, będąca również właścicielem blogów jejŚwiat.pl, pozostająca w ścisłym partnerstwie z blogami Blomedia.

Sylwester KozakPonad 3 miliony użytkowników abcZdrowie.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.