Poradnik dla kupujących mieszkanie

Ruszyła oficjalna strona internetowa Zespołu ds. Nieruchomości, który powstał przy Polskim Związku Pracodawców Budownictwa. Na stronie www.certyfikatdewelopera.pl dostępny jest w wersji elektronicznej “Poradnik dla kupujących mieszkanie Czyli jak bezpiecznie kupić pierwsze „M” od dewelopera”.

Poradnik skierowany jest do osób, które planują kupić swoje pierwsze „M”. Ma on ułatwić przejście przez skomplikowany proces zakupu mieszkania, pomóc ominąć pułapki prawne oraz odpowiedzieć na pytania, które pojawiają się na poszczególnych etapach podejmowania tej ważnej decyzji.

Zespołu ds. Nieruchomości, który powstał w styczniu 2007 roku chce poprzez swoją działalność również promować jak najszerzej znak Certyfikatu Dewelopera.

Chcemy poprzez nasze działania uświadamiać nabywców mieszkań, że związanie się umową z pewnym i wiarygodnym partnerem – sprawdzonym podczas procedury certyfikacyjnej – to najlepszy wybór dla Klienta, dający mu gwarancję bezpieczeństwa oraz najwyższą jakość obsługi. – mówi Henryk Urbański, Przewodniczący Zespołu ds. Nieruchomości.

Oprócz Poradnika, na stronie można zadawać pytania ekspertom, którzy są członkami Zespołu oraz dowiedzieć o najbliższych wydarzeniach, podczas których będzie można się z nimi spotkać osobiście.

www.certyfikatdewelopera.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry