Porazpierwszy-porazdrugi.com – niebawem pierwsza aukcja

Serwis porazpierwszy-porazdrugi.com zadebiutuje pierwszą aukcją nieruchomości przeprowadzoną on-line już 25 lipca, o godzinie 19:00. Tym samym, polski rynek wzbogaci się o nową formę obrotu nieruchomościami.

 

Zgodnie z zapowiedziami założycieli serwisu, w pierwszej fazie rozwoju na aukcjach porazpierwszy-porazdrugi.com będą oferowane domy, mieszkania i działki z rynku wtórnego w Polsce. Debiutująca platforma ma w swoim założeniu być uzupełnieniem  dotychczasowych form sprzedaży nieruchomości, dzięki której kupujący i sprzedający w łatwiejszy i bardziej przejrzysty sposób będą mogli dokonywać transakcji.

Porazpierwszy-porazdrugi.com - niebawem pierwsza aukcja 1

W lipcu (25 i 26) zostaną rozpoczęte dwie aukcje. Pierwszą nieruchomością wystawioną w serwisie porazpierwszy-porazdrugi.com jest  dom jednorodzinny o powierzchni 190 metrów kwadratowych w Rucianem Nidzie, blisko 6-tysięcznej miejscowości na Mazurach. Cena wywoławcza została ustalona na 423 000 zł, a osoby zainteresowane oglądaniem posiadłości już mogą umawiać się z pośrednikiem w obrocie nieruchomościami na jej oglądanie.

Na drugiej aukcji, która odbędzie się w lipcu wystawiona zostanie działka budowlana w miejscowości Bużka na skraju województwa mazowieckiego i podlaskiego. Działka mieści się w malowniczym sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. Cena wywoławcza została ustalona na 42 000 zł.

„Cieszy nas fakt, że debiutując z serwisem porazpierwszy-porazdrugi.com w okresie wakacyjnym możemy zaproponować naszym klientom nieruchomości, które z powodzeniem mogą być miejscem letniego wypoczynku.” – mówi Renata Nóbrega, przedstawicielka portalu porazpierwszy-porazdrugi.com. „Dom w Rucianem Nidzie, jednym z najsympatyczniejszych miasteczek na Mazurach, jest miejscem gdzie można cieszyć się przyrodą o każdej porze roku, a latem  korzystać z najcenniejszych atrakcji regionu – jezior Nidzkiego i Bełdany. Zaplanowana na  25 lipca aukcja będzie finałem trwającej przez 6 tygodni rundy otwierającej, podczas której zainteresowane osoby mogą zapoznawać się z nieruchomością, obejrzeć ją, a przede wszystkim podjąć decyzję o udziale w licytacji. Jako pierwsza aukcja w polskiej wersji serwisu, jest dla nas wielkim wyzwaniem. Liczymy, że polski rynek potwierdzi otwartość i gotowość na nowe formy obrotu nieruchomościami.” – dodaje Renata Nóbrega.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry