Porazpierwszy-porazdrugi.com – niebawem pierwsza aukcja

Serwis porazpierwszy-porazdrugi.com zadebiutuje pierwszą aukcją nieruchomości przeprowadzoną on-line już 25 lipca, o godzinie 19:00. Tym samym, polski rynek wzbogaci się o nową formę obrotu nieruchomościami.

 

Zgodnie z zapowiedziami założycieli serwisu, w pierwszej fazie rozwoju na aukcjach porazpierwszy-porazdrugi.com będą oferowane domy, mieszkania i działki z rynku wtórnego w Polsce. Debiutująca platforma ma w swoim założeniu być uzupełnieniem  dotychczasowych form sprzedaży nieruchomości, dzięki której kupujący i sprzedający w łatwiejszy i bardziej przejrzysty sposób będą mogli dokonywać transakcji.

Porazpierwszy-porazdrugi.com - niebawem pierwsza aukcja 1

W lipcu (25 i 26) zostaną rozpoczęte dwie aukcje. Pierwszą nieruchomością wystawioną w serwisie porazpierwszy-porazdrugi.com jest  dom jednorodzinny o powierzchni 190 metrów kwadratowych w Rucianem Nidzie, blisko 6-tysięcznej miejscowości na Mazurach. Cena wywoławcza została ustalona na 423 000 zł, a osoby zainteresowane oglądaniem posiadłości już mogą umawiać się z pośrednikiem w obrocie nieruchomościami na jej oglądanie.

Na drugiej aukcji, która odbędzie się w lipcu wystawiona zostanie działka budowlana w miejscowości Bużka na skraju województwa mazowieckiego i podlaskiego. Działka mieści się w malowniczym sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu. Cena wywoławcza została ustalona na 42 000 zł.

„Cieszy nas fakt, że debiutując z serwisem porazpierwszy-porazdrugi.com w okresie wakacyjnym możemy zaproponować naszym klientom nieruchomości, które z powodzeniem mogą być miejscem letniego wypoczynku.” – mówi Renata Nóbrega, przedstawicielka portalu porazpierwszy-porazdrugi.com. „Dom w Rucianem Nidzie, jednym z najsympatyczniejszych miasteczek na Mazurach, jest miejscem gdzie można cieszyć się przyrodą o każdej porze roku, a latem  korzystać z najcenniejszych atrakcji regionu – jezior Nidzkiego i Bełdany. Zaplanowana na  25 lipca aukcja będzie finałem trwającej przez 6 tygodni rundy otwierającej, podczas której zainteresowane osoby mogą zapoznawać się z nieruchomością, obejrzeć ją, a przede wszystkim podjąć decyzję o udziale w licytacji. Jako pierwsza aukcja w polskiej wersji serwisu, jest dla nas wielkim wyzwaniem. Liczymy, że polski rynek potwierdzi otwartość i gotowość na nowe formy obrotu nieruchomościami.” – dodaje Renata Nóbrega.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry