Porównywarka ubezpieczeń inwestycyjnych

Portal Ubezpieczeniaonline.pl uruchomił porównywarkę ubezpieczeń inwestycyjnych. Na podstawie dostępnych w porównywarce parametrów, każdy użytkownik serwisu dokonuje wyboru polisy inwestycyjnej, najbardziej dostosowanej do jego potrzeb i oczekiwań.
Zróżnicowane plany i możliwości inwestycyjne, a także różne nastawienie do podejmowania ryzyka inwestycyjnego powodują, że wzrasta zainteresowanie klientów towarzystw ubezpieczeniowych korzystaniem z narzędzi, które ułatwiają wybór najlepszego produktu. Porównywarka ubezpieczeń inwestycyjnych stworzona przez portal Ubezpieczeniaonline.pl uwzględnia najważniejsze preferencje, którymi kieruje się klient, gdy rozważa zakup produktu inwestycyjnego opakowanego w ubezpieczenie. Po wpisaniu daty urodzenia, formularz zapytań zawiera kolejno pytania o: rodzaj płatności, okres inwestowania, wpłaty dodatkowe i częściowe. Przechodząc przez kolejne etapy wyboru proponowanych opcji, system na bieżąco wskazuje najbardziej dopasowane do preferencji użytkownika produkty „Na tym etapie polecamy”. W ten sposób klient tworzy swoją listę preferencji, według których określany jest procent dopasowania produktu. Na tej podstawie w porównywarce prezentowanych jest pięć produktów najbardziej dopasowanych do potrzeb i możliwości inwestycyjnych klienta. Produkty te są dostępne w ofercie sprzedażowej portalu, który przy współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi umożliwia bezpośredni i szybki dostęp do produktów ubezpieczeniowych.

Porównywarka ubezpieczeń inwestycyjnych nie jest pierwszym tego typu narzędziem dostępnym w portalu Ubezpieczeniaonline.pl. Serwis oferuje również porównywarkę ubezpieczeń zdrowotnych oraz turystycznych, zapewnia tym samym pomoc w znalezieniu najlepszej oferty według parametrów określonych przez użytkownika. Wkrótce na portalu zostaną uruchomione porównywarki pozostałych rodzajów ubezpieczeń.

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top