Portal bizplace.pl z Facility Manager

Opublikowano: 28 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Portal Nieruchomości Komercyjnych bizplace.pl i wydawca magazynu „Facility Manager” zawarli porozumienie o współpracy i wzajemnym wsparciu przy promowaniu na rynku polskim zagadnienia Facility Management. Współpraca będzie miała przede wszystkim charakter merytoryczny. Dzięki temu czytelnicy magazynu i użytkownicy portalu będą mogli zapoznać się z materiałami publikowanymi w dwóch źródłach. Prowadzone będą także wspólne działania promocyjne, które przyczynią się do wzrostu zainteresowania magazynem i portalem. Wydawcy wyrazili wolę współpracy w zakresie obejmowania wspólnym patronatem medialnym ważnych imprez, związanych z rynkiem nieruchomości, jak choćby organizowanych szkoleń i konferencji.

„Magazyn Facility Manager zapoczątkował swoją działalność pod koniec ubiegłego roku i jestem przekonany, że na stałe zadomowi się na polskim rynku wydawniczym. Poruszana przez autorów tematyka pojawiała się niejednokrotnie w wielu publikacjach, jednak były to materiały dość mocno rozproszone. Teraz specjaliści otrzymają jedno pismo, w którym skoncentrowana będzie szeroka wiedza na temat zarządzania nieruchomościami. Cieszę się także, że i nasi użytkownicy będą mogli korzystać z tej wiedzy. Wierzę, że wspólnie z wydawcą FM zwiększymy zainteresowanie rynkiem nieruchomości komercyjnych oraz szeregiem zagadnień, związanych z odpowiednim przygotowaniem powierzchni do prowadzenia działalności gospodarczej” – powiedział Mariusz Zabrocki, Dyrektor marketingu i reklamy portalu bizplace.pl.

http://www.bizplace.pl

Sylwester KozakPortal bizplace.pl z Facility Manager

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.