Portal sluchowisko.net rozwija skrzydła

Sluchowisko.net – portal integrujący osoby niedosłyszące ze słyszącymi obchodzi swoje drugie urodziny. Z tej okazji postanawia spełnić oczekiwania swoich użytkowników i jeszcze bardziej dostosować się do ich potrzeb.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników portal Słuchowisko.net przygotował krótką ankietę do wypełnienia. Formularz zawierał propozycje wielu nowych funkcjonalności. Osoby ankietowane miały możliwość wybrania opcji, które ich zdaniem są najciekawsze. Ponadto ankietowani podzielili się z redakcją portalu pomysłami, spostrzeżeniami i sugestiami dotyczącymi projektu Słuchowisko.net. Kreatywne wypowiedzi ankietowanych okazały się cenną wskazówką dla twórców portalu. Najciekawsze propozycje zostaną wkrótce wprowadzone w życie.

Sluchowisko.net to największy portal poświęcony osobom niedosłyszącym. Jego zadaniem jest integrować osoby niepełnosprawne z pełnosprawnymi. Zapewnia rozrywkę, cenne dla “portalowiczów” informacje oraz edukuje, m.in. poprzez kursy języka migowego.

Tworzenie społeczności i miejsca przyjaznego osobom niedosłyszącym to sprawa nadrzędna dla twórców portalu. Dzięki ankiecie udało się uzyskać cenne wskazówki od osób, które najlepiej znają Słuchowisko – od samych użytkowników. W kolejnych miesiącach portal zyska nowe funkcjonalności: społecznościowe, rozrywkowe oraz edukacyjne.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry