Positionly ma nowego dyrektora operacyjnego

Opublikowano: 18 kwietnia 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Kamil Starski, były prezes firmy EL Passion został dyrektorem operacyjnym w Positionly.

positionly_logoPositionly to polski startup oferujący narzędzia SaaS do SEO i inbound marketingu. Z jego rozwiązań korzysta obecnie ponad 2000 klientów z całego świata, głównie z USA. Startup w ciągu ostatnich 3 lat rósł o ponad 100% rocznie, osiągając przychody na poziomie kilku milionów złotych. Obecnie ma biuro w Warszawie i Wrocławiu i ambicje na globalną ekspansję. Do tej pory fundusze inwestycyjne takie jak: niemiecki Point Nine Capital, Protos VC czy Xevin Investments zainwestowały w Positionly ponad 5 mln złotych.

Mamy bardzo ambitne plany na bieżący rok, dlatego potrzebowaliśmy zaufanego i sprawdzonego „zawodnika”, który pomoże nam osiągnąć postawione cele. Kamil był dla nas idealnym kandydatem — mówi Grzegorz Kazulak, założyciel Positionly.

Kamil Starski, które obejmuje pozycję dyrektora operacyjnego, przez 5 lat pracował w EL Passion, warszawskim software house specjalizującym się w budowie aplikacji webowych oraz mobilnych, gdzie przez ostatnie 3 lata pełnił rolę CEO. Uczestniczył również w transakcji przejęcia EL Passion przez grupę Daftcode latem zeszłego roku. Jako dyrektor operacyjny, Kamil Starski ma być silnym wsparciem dla zespołu Positionly.

 

Dawid ZarazińskiPositionly ma nowego dyrektora operacyjnego

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.