Positionly ma nowego dyrektora operacyjnego

Kamil Starski, były prezes firmy EL Passion został dyrektorem operacyjnym w Positionly.

positionly_logoPositionly to polski startup oferujący narzędzia SaaS do SEO i inbound marketingu. Z jego rozwiązań korzysta obecnie ponad 2000 klientów z całego świata, głównie z USA. Startup w ciągu ostatnich 3 lat rósł o ponad 100% rocznie, osiągając przychody na poziomie kilku milionów złotych. Obecnie ma biuro w Warszawie i Wrocławiu i ambicje na globalną ekspansję. Do tej pory fundusze inwestycyjne takie jak: niemiecki Point Nine Capital, Protos VC czy Xevin Investments zainwestowały w Positionly ponad 5 mln złotych.

Mamy bardzo ambitne plany na bieżący rok, dlatego potrzebowaliśmy zaufanego i sprawdzonego “zawodnika”, który pomoże nam osiągnąć postawione cele. Kamil był dla nas idealnym kandydatem — mówi Grzegorz Kazulak, założyciel Positionly.

Kamil Starski, które obejmuje pozycję dyrektora operacyjnego, przez 5 lat pracował w EL Passion, warszawskim software house specjalizującym się w budowie aplikacji webowych oraz mobilnych, gdzie przez ostatnie 3 lata pełnił rolę CEO. Uczestniczył również w transakcji przejęcia EL Passion przez grupę Daftcode latem zeszłego roku. Jako dyrektor operacyjny, Kamil Starski ma być silnym wsparciem dla zespołu Positionly.

 

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry