Positionly ma nowego dyrektora operacyjnego

Kamil Starski, były prezes firmy EL Passion został dyrektorem operacyjnym w Positionly.

positionly_logoPositionly to polski startup oferujący narzędzia SaaS do SEO i inbound marketingu. Z jego rozwiązań korzysta obecnie ponad 2000 klientów z całego świata, głównie z USA. Startup w ciągu ostatnich 3 lat rósł o ponad 100% rocznie, osiągając przychody na poziomie kilku milionów złotych. Obecnie ma biuro w Warszawie i Wrocławiu i ambicje na globalną ekspansję. Do tej pory fundusze inwestycyjne takie jak: niemiecki Point Nine Capital, Protos VC czy Xevin Investments zainwestowały w Positionly ponad 5 mln złotych.

Mamy bardzo ambitne plany na bieżący rok, dlatego potrzebowaliśmy zaufanego i sprawdzonego “zawodnika”, który pomoże nam osiągnąć postawione cele. Kamil był dla nas idealnym kandydatem — mówi Grzegorz Kazulak, założyciel Positionly.

Kamil Starski, które obejmuje pozycję dyrektora operacyjnego, przez 5 lat pracował w EL Passion, warszawskim software house specjalizującym się w budowie aplikacji webowych oraz mobilnych, gdzie przez ostatnie 3 lata pełnił rolę CEO. Uczestniczył również w transakcji przejęcia EL Passion przez grupę Daftcode latem zeszłego roku. Jako dyrektor operacyjny, Kamil Starski ma być silnym wsparciem dla zespołu Positionly.

 

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry